"...който
трупа познание,
трупа печал."
Еклесиаст 1:18
Там,
до реката,
в зората на Деня,
почувствах свобода,
като Адам,
в зората на Света
и пак
бях там...
Помилуй Господи,
натрупалите
толкова
Печал!...
24.06.24
Боснек,
хижа Форест шеф

Моето момиче е причината! Валкирията, която ще разбута враговете и ще спаси душата ми... Момичето, което озарява дните ми. Жената при която...
Няма коментари:
Публикуване на коментар