сряда, 29 април 2015 г.

За Тишината



Мислех, че имам много да казвам,
                                                           а се оказа банално ...

Мислех, че мога и да показвам,
                                                         как  се живее - славно ...

Вече пораснах, не ми се разказва,
                                                        без да ме питат – не бива ...

А Тишината, тази изискана дама,
                                                    става  все по-добра  и красива ...
     


   Бойко  29.04.2015г.

                            
                                                                                        











за Мега

 Моето момиче е причината! Валкирията, която ще разбута враговете и ще спаси душата ми... Момичето, което озарява дните ми. Жената при която...