на края,
отново остава,
този библейски въпрос -
да се биеш ли,
или да бягаш?
Войн ли си,
или "албатрос"?...
Моето момиче е причината! Валкирията, която ще разбута враговете и ще спаси душата ми... Момичето, което озарява дните ми. Жената при която...
Няма коментари:
Публикуване на коментар